Hakkımızda

Veganarsist Fikri Nerden Çıktı? Ne Zaman Kuruldu?

2016 yılı Kasım ayında, markamızın yaratıcı şefi Emre Aydoğan’ın Antalya’da tatildeyken tanıştığı bir vegan arkadaşı sayesinde, vegan yaşam felsefesinin inceliklerini ve vegan dostlarımızın ihtiyaçlarını öğrenerek, çözüm üretmek amacıyla böyle bir serüvene başlamış olduk. 

Öncelikle, hayvansal ürün satan bir zincir markanın franchise’ı olarak İstanbul –Çekmeköy’de işlettiğimiz restoranımızda vegan burger yaparak ilk adımı attık.

6 ay daha aynı yerde hem eski hayvansal ürün markasıyla hem de “ VEGANARSİST “ markasıyla yolumuza devam ettik. Ancak, işe başladığımız toplam 1,5 yıllık süreçte, markamızın yaratıcı şefi Emre Aydoğan yavaş yavaş vejetaryenliğe dönmüştü. Bu sebeple artık hayvansal ürünlere dokunmak ve üzerinden para kazanmak istemediğinden, hayvansal ürün satan bir zincir markanın franchise’ı olarak İstanbul –Çekmeköy’de işlettiğimiz restoranımızın 15.03.2018 tarihinde kapatılmasını ve 02.04.2018 tarihinde İstanbul –Nişantaşı’nda küçük ama çok rağbet gören, % 100 Vegan ürünlerle hizmet veren “VEGANARSİST”in açılmasını sağladık.

0 +

Yıllık Tecrübe

En Leziz Vegan Ürünler

Kaliteli Ürün

Güvenilir Tedarikçi

Kusursuz Hizmet

Avantajlı Fiyat

Veganarsist'te Neler Var?

Herkes Vegan Beslenebilsin ve Vegan Olmayanların Yediği Herşeyi Veganlar da Yiyebilsin Diye VEGANARSİST” düstüruyla yola çıkan markamız bugün Kadıköy ve Balat olmak üzere İstanbul’da iki ayrı lokasyonda restoran olarak, İstanbul 5. Levent ve Bahçelievler ile İzmir Seferihisar‘da franchise olarak kapalı mutfak konseptinde Sadece Gel-Al ve Paket Servis şeklinde haftanın her günü saat 11:00-22:00 arası hizmet vermekte olup; yakında İstanbul Bostancı ve Maslak ile Ankara Çankaya‘da yine franchise olarak kapalı mutfak konseptinde Sadece Gel-Al ve Paket Servis şeklinde haftanın her günü saat 11:00-22:00 arası hizmet verecek olan 3 yeni şube açılışı daha yapılacaktır.

Türkiye’de ilk defa Tantuni, Kokoreç, Ciğer, Adana Dürüm, Urfa Dürüm, Kajran ( Kajudan Vegan Ayran ), Islak Hamburger, Midye Dolma, Yoğurtlu Köfte, Midye Tava, Kadınbudu Köfte, İslim Kebabı, Patlıcan Kebabı, İzmir Köfte, Sebzeli Bodrum Döneri, Laz Böreği Tatlısı, Muhlama, Hamsili Pilav gibi yemeklerin % 100 vegan versiyonlarını sunarken aynı zamanda Lahmacun, İçli Köfte, beş çeşit Burger, Mantı, Sucuk, Anne Yemekleri, Sütlü ve Şerbetli Tatlılar, Kurabiyeler, Çorbalar, Dürümler, Tostlar, Sandviçler ile Türk Mutfağını tamamen veganize ederek, katkı maddesi, koruyucu, bağlayıcı ya da kimyasal madde kullanmadan, tamamen ev mutfağında Nevin Anne’miz tarafından hazırlanan, anne eli değmiş zengin bir % 100 Vegan menü sunmaktadır. Ayrıca www.veganarsist.com Web adresimizden, Türkiye’nin her yerine pişmiş / yarı pişmiş ve soğuk olarak tüm ürünlerimiz kargo ile sipariş edilebilmektedir. 

Glutensiz

Ürünlerimizin % 75'inde gluten bulunmamakta olup, çapraz bulaş riski göz önüne alınarak ilgili glutensiz ürünlerimiz tüketilebilinir.

0%